Heló kedves idetévedő olvasó. Delilah vagyok, de a Dee megszólítás is nagyon szeretem.A blogon Delilah-ként fogok aláírni természetesen.^^ Nagyon szeretek kreatívkodni, bár még nem vagyok profi, de igyekszem továbbfejlődni az egyszerű stílusból amit hozok. Rajzolási stílusomat a töménytelen rajzfilm befolyásolja, és az interneten elszórva található webcomicok sokasága.
Mostanában lett új mániám a szobrászkodás, és a gyurmázás, és amennyire szerénységem engedi, meg kell mondjam egész jól megy.
Kedvenc alkotási módszerem: süthető, és levegőn száradó gyurmázás, ékszerkészítés, digitális rajz , decoupage
Honlapjaim:
Képeim: